Lojistik Süreçlerimizi Geliştirmeye Kararlıyız. Gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün vermeden, günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan Nakliyat Ambarı modelini yaşatmayı hedeflemekteyiz. Lojistik yönetimini Ülkemizin, Sanayici ve Esnaflarımızın, herkesin dünyanın doğal zenginliklerini koruyarak, kendi potansiyeline ulaşması ve hizmet kalite standardının arttırmasına yardımcı olacak şekilde düzenlemelerimizi güncelliyoruz.

Lojistik sürdürülebilirlik ancak çevresel, ekonomik ve sosyal gelişim sürdürüldüğü takdirde sağlanabileceğinin bilincindeyiz. Parsiyel Taşımacılık Faaliyetlerimizde çevreye duyarlı hareket ederek, verimli ve bilinçli şekilde kaynakların asgari kullanımı sonucu ülke ekonomisinede katkıda bulunulabileceğine, aynı zamanda çevreye duyarlı bir yaklaşımla sağlıklı ve bilinçli toplumların faydasına olacağına inanıyoruz. Amacımız, Nakliyat Ambarı ile ideal lojistik koşullarına ulaşmak için etkili olabileceğimiz her alanda etkin olabilmektir. Performansımızın ölçümlenmesinde şeffaf davranıyoruz.

Lojistik süreçlerimizi geliştirerek, Sürdürülebilirlik bilincini Taşıma Koşullarımıza entegre etme hedefi ile Ambar, Lojistik sürdürüyoruz..

Scroll to Top