1966’dan bu yana İnegöl – Bursa – İstanbul olarak yürüttüğümüz yurtiçi taşıma şeklimize bu yıl yurtdışı taşımacılık da ekleyerek yolumuza devam ediyoruz.

İNEGÖL NAKLİYAT AMBARI olarak yurtdışı taşımacılığında gösterdiğimiz faaliyetlerimizin bir özetini sizlerle paylaşmak isterim.

KARAYOLU:

*Her gün Parsiyel İhracat İstanbul Çıkışlı;  YUNANİSTAN – GÜNEY KIBRIS- BULGARİSTAN – ROMANYA – MAKEDONYA –  ARNAVUTLUK – KOSOVA – KARADAĞ – SIRBİSTAN – BOSNAHERSEK

*İhracat İstanbul Çıkışlı;  AVRUPA VE DOĞU AVRUPA : MACARİSTAN- HIRVATİSTAN – SLOVENYA – İTALYA – AVUSTURYA – ALMANYA – HOLLANDA – BELÇİKA – FRANSA – İSVEÇ – İSVİÇRE – İSPANYA – PORKETİZ

*İhracat İstanbul Çıkışlı; Doğu AVRUPA : SLOVAKYA – ÇEKYA – POLONYA – MOLDOVYA – UKRAYNA – BELARUS – LETONYA – ESTONYA-LİTVANYA

*İhracat İstanbul Çıkışlı; Rusya ve Türki Cumhuriyeti :  GÜRCİSTAN-AZERBEYCAN-ÖZBEKİSTAN-TÜRKMENİSTAN-KIRGIZİSTAN-RUSYA

Türkiye’den Balkanlara, Avrupa Ülkelerine, Doğu Avrupa dahil LİMAN – SERBEST BÖLGE – TRANSİT – GÜMRÜKLÜ DEPO VE ANTREPO TRANSİT  Parsiyel ve Full Truck yüklemeler yapmaktayız.

HER HAFTA HER GÜN DÜZENLİ PARSİYEL ve FULL TRUCK İhracat ve İthalat olmak üzere çıkışlarımız vardır.

Firmamızın hizmet verdiği tüm Destinasyonlarda İstanbul Merkez Ofisli Partner’larımız bulunmakta ve Gümrükleme varış ülkelerinde ise güçlü Acenta ağımız, iç dağıtım yapabilecek seviyelerde hizmetlerimiz de mevcuttur.

HAVAYOLU:

Her gün çıkışlı uçak kargoları ile Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika ,Uzakdoğu , Ortadoğu, Türki Cumhur. ve Afrika ülkelerine servis vermekteyiz.

DENİZYOLU:

Her hafta LCL ve FCL olarak Gemlik ve İzmit limanlarından çıkışlarımız mevcuttur.

Güney Ve Kuzey Amerika , Ortadoğu , Kuzey ve Güney Africa bölgerinde kuvvetli olup diğer destinasyonlarda da yardımcı oluyoruz.

Kritik müşteri talep ve beklentilerinin ne olduğunu anlar, hizmetlerimiz ve gerektiğinde müşterimizin talepleri doğrultunda tasarlar profesyonel yaklaşım sergileriz.

Gerçekleşmekte olan projelere bireysel ya da kurumsal olarak katılmak isterseniz bize ; Değerli Talep ve siparişlerinizi bekler,

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

İnegöl Ambarı ve Taşımacılık Ltd.Şti.

İnegöl Tel: 0 224 714 94 10 (pbx)
Gsm:             0 541 762 67 56
Adres: Sinanbey Mahallesi 9. Metal Sokak No:01/B
İnegöl/BURSA

İst Tel : 0 212 582 44 24
0 212 582 51 68
Gsm:     0 533 468 08 48
Adres: Prinççi Asfalt Boyu Mah.Genç Osman cad.
Depo Yolu Sok.no: 16/A Habipler – Eyüp/İstanbul

 

Aşağıdaki Form Aracılığı ile bizden teklif alabilirsiniz..

 

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Scroll to Top