Kurucu; Merhum Sayın Hasan ÖKE

Sayın Hasan ÖKE’nin teşebbüsüyle İnegölde 1966 Yılında “İnegöl Nakliyat Ticaret ve Limited Şirketi” olarak faaliyete başladık. Faaliyet sahamız İnegöl-İstanbul,İstanbul-İnegöl arası Ticari eşya nakliyatıdır. İlk merkezimiz Atatürk Bulvarı no:6’da İnegöl Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi binasının olduğu yerde hizmete girmiştir.İlk şubemiz de İstanbul Küçükpazar’da karşılıklı olarak faaliyete başladı….

İstanbul Küçükpazardaki şubemiz daha sonra Zeytinburnu Nakliyeciler Sitesi 5. Blok No:514’te hizmete girdi. İk araçlarımız BMC,steiyer ve MAN kamyonlarıdır. İnegöl Nakliyeciler Kamyon Garajının Tamamlanması ile şimdiki merkez şubeye taşındık. Hasan ÖKE Bey 1988 yılında görevi Mahdumu A. Bahadır ÖKE’ye devretti.

Bu bayrak değişikliği ile İnegöl-İstanbul-Bursa tüm ilçeler ve Çorlu’yu da hizmet kapsamına dahil ederek İnegöl Nakliyat Ambarı tescilli markası ile Ambar Nakliyat, Lojistik İkitelli Osb’de, Anadolu Yakası Ataşehir’de Bursa ve İnegöl’de İnegöl Ambarı Güvenle Yerine Zamanında hizmete devam ediyor…

hayır dualarla başlangıç
bir zamanlar yollarda

Scroll to Top